Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = czas kompletowania i oczekiwania na płatność + czas dostawy

 

czas kompletowania to czas jaki potrzebujemy na przygotowaniu biżuterii dla Ciebie.

oczekiwanie na płatność jest czasem zależnym od wybranej formy płatności:

Jeśli zaznaczysz przy składaniu zamówienia płatność przelewem tradycyjnym lub przelewy24 wówczas czekam na Twój przelew i dopiero po jego zaksięgowaniu liczę czas kompletowania.

Natomiast jeśli zaznaczysz opcję płatności gotówką lub za pobraniem wówczas od razu po złożeniu zamówienia liczę czas kompletowania.

 

czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przeze mnie wysłane - zazwyczaj jest to 3-5 dni roboczy, ale może się zdarzyć nawet 10 dni roboczych przy skomplikowanym procesie wykonania biżuterii. Dokładam wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym procesom przygotowania biżuterii i paczki, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformuję o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się ze mną lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna Przelewy24 - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Pobranie - wygodny sposób płatności za zamówienie jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia

gotówka lub karta - formy płatności dostępne przy odbiorze osobistym

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki od 4 do 6 dni roboczych od nadania.

Paczkomaty - to dogodna forma dostawy - odbierasz z paczkomatu o godzinie dla Ciebie najbardziej dogodnej, dostarczenie paczki zajmuje im 1-3 dni robocze

Paczka Orlen - paczkę odbierasz w kiosku lub sklepie w godzinach otwarcia danego punktu, na podstawie kodu odbioru otrzymanego smsem, czas dostarczenia paczki do punktu to 5-9 dni roboczych.

Nie ma możliwości odbioru osobistego.

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl